Üretim Tesisleri

Sirena Marine, Bursa Orhangazi’de 35 bin metrekaresi kapalı, toplam 155.000 metrekare üzerine kurulu üretim tesislerinde Azuree ve Euphoria modellerinin yanı sıra otomotiv, raylı sistemler ve iş makineleri sektörlerine yönelik kompozit ve paslanmaz parçaların üretimlerini yapmaktadır.

Sirena Marine, Bursa Orhangazi’de 35 bin metrekaresi kapalı, toplam 155.000 metrekare üzerine kurulu üretim tesislerinde Azuree ve Euphoria modellerinin yanı sıra otomotiv, raylı sistemler, iş makineleri sektörlerine yönelik kompozit ve paslanmaz parçaların üretimlerini yapmaktadır. Üretiminin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren firma, Türkiye’de alanının öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Yıllık üretim miktarı 80 bin parça olan, 80’i mühendis 1150 çalışanıyla Sirena Marine; yalın yönetim ve TPM sistemine önem vermektedir.

Günümüz teknolojisinden olabildiğince yararlanan firmanın üretim gücünü ürün tasarımı ve mühendislik hizmetleriyle destekleyen ekibi tasarım alanında Catia V5 r24, Rhino, Unigraphics yazılımlarını kullanmaktadır. Tekne siparişi alındıktan sonra tasarımdan üretime her işlem Sirena Marine’in kendi faaliyet alanında hayat bulmaktadır. Hem marine hem de otomotiv sektörlerinde ORACLE ERP yazılımı tercih edilmektedir.