MARKALAR Euphoria

İsim anlamı “yoğun mutluluk ve heyecan hissi” olan Euphoria Yachts’ı, Sirena Marine’in olgunluk çağı ve yerli üretim çabalarının bir meyvesi olarak nitelendiriyoruz.

Sirena Marine’in 2012’de başlayan marka ve ürün geliştirme çabalarının, Arjantinli tasarımcı Germán Frers’in 50 yılı aşkın tasarım tecrübesiyle buluşması sonucu ortaya çıkan Euphoria serisi lüks ve konforu bir araya getiriyor.

Serinin şimdilik üç modeli bulunuyor:

Euphoria 54

Euphoria 68

Euphoria 84

Euphoria serisinin ilk modeli olan Euphoria 54’ün dünya tanıtımı Türkiye’deki yat sektörünün gücünü ve kalitesini göstermek amacıyla CNR Avrasya Boat Show’da gerçekleştirildi.

Modelin Avrupa tanıtımı da 2014 Cannes Yachting Festival’de yapıldı. 2015 Avrupa Yılın Yatı Ödülleri’nde adaylar arasında yer alarak lüks segmentte gördüğü ilgiyi kanıtlayan Euphoria 54’ün iç yerleşimi Design Unlimited’ın titiz çalışmasıyla ortaya çıkarıldı. Yelkenli, geniş dış yaşam alanlarıyla Akdenizli, seyir keyfini artıran konforlu iç mekanlarıyla da kuzeyli duruşu sergiliyor.

Marka, serinin ikinci modeli olan Euphoria 68’de de tekne daha suya inmeden ilk satışı gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza attı. 2016 yılında suya indirilen ve sahibine teslim edilen yatın tasarımı yine Germán Frers ve Design Unlimited’ın Sirena Marine ekibiyle ortak çalışması sonucu ortaya çıkarıldı.

Deneyimli denizciler için tasarlanan serinin üçüncüsü ve aynı zamanda amiral gemisi Euphoria 84 ise sipariş üzerine özel olarak üretiliyor. 25,60 metre uzunluğundaki tekne, Sirena Marine’in bugüne kadar ürettiği en büyük yelkenli olma unvanını taşıyor.

Detaylı bilgi için markanın web sitesini inceleyebilirsiniz.