Sirena
Marine,
Denizci Ruhu

Sirena Marine, yelkenli ya da motoryat ayrımı yapmadan, tutkusu deniz olan insanların farklı ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen birinci sınıf denizcilik gruplarındandır. Daha Fazlası

MARKALARIMIZ

Birinci sınıf bir denizcilik firması olarak; dünya çapında aranan, saygı duyulan ve takdir edilen ödüllü alt markalara sahibiz.

İnovasyon &
Teknoloji

Yatçılık dünyasında inovasyon ve teknoloji hızla gelişmeyi sürdürmüştür. Lüks motor yatlar ve birinci sınıf yelkenli yatlar, gelişmiş deniz teknolojisi ve yatlardaki sayısız geliştirme ile daha da kuvvetlenmiştir; daha hızlı, daha güçlü ve daha güvenilir yatlar dünyanın her yerindeki yat meraklıları için geliştirilmeye devam edilmektedir.

Sirena Marine'de bize ilham veren şey deniz tutkumuzdur. Her bir ürünle tek tek ilgilenmemizi, müşterilerimizin memnuniyeti için durmaksızın çalışmamızı ve gelişmemizi sağlayan şey budur. Bu, yat sahipleri ve misafirlerinin denizde daha iyi bir deneyim yaşamaları için daima araştırma ve geliştirme anlamına gelir. Daha fazla rahatlığın yanında daha düşük işletme maliyetleri ve daha yüksek verimlilik sağlamak için daima gelişmeye devam ederiz.

Yatçılığın Geleceği...

Sirena Marine'de bize ilham veren şey deniz tutkumuzdur. Her bir ürünle tek tek ilgilenmemizi, müşterilerimizin memnuniyeti için durmaksızın çalışmamızı ve gelişmemizi sağlayan şey budur.

Daha Fazlası

Stratejimiz
& Değerlerimiz

Kaliteye, mükemmelliğe ve dünya çapında marka geliştirmeye inanıyoruz. Teknolojinin maksimum müşteri memnuniyetinin yanında herkes için kolaylık ve verimlilik sağladığına inanıyoruz. Kusursuz bir seyre inandığımızdan dolayı tanıştığımız andan satış sonrasına kadar müşteri memnuniyetini her adımda işimizin merkezine koyuyoruz.

Tüm çevre yasa ve yönetmeliklerine uyarak doğayı korumaya ve sürdürmeye inanıyoruz. Her alanda en iyisine inanıyoruz. Sirena Marine'e tüm samimiyetimizle inanıyoruz ve güveniyoruz. Daha Fazlası

DEĞERLERİMİZ

Markamızın kalbinde 5 temel değer bulunmaktadır;

  • Teknoloji
  • Kişiselleştirme
  • Zanaat
  • Güvenilirlik
  • Samimiyet

SIRENA MARINE’in Geleceği

Sirena Marine'in stratejisi her zaman en iyi malzemeleri kullanma ve alanlarında en iyilerle işbirliği yaparak ileri teknoloji ve zamansız tasarımla bir ürün yelpazesi yaratma gücüne, vizyonuna ve anlayışına sahip olmak olmuştur.

Tasarım &
İnovasyon

  • Maksimum konfor, nihai güvenilirlik
  • Eşi benzeri bulunmayan iç ve dış yaşam alanları
  • Yüksek düzeyde kişiselleştirme
  • Konforlu uzun seyirler için yüksek yakıt ve su kapasitesi
  • Etkileyici yakıt tüketimi verimliliği
Daha Fazlası

GERMÁN FRERS

Tasarım çalışmalarımız; denizde sağlam yarış ve seyir geleneklerimize ve teknede yaşamanın getirdiği keyif ve huzur hislerine dayanır. Tasarımın güzelliği ve işlevselliği ile bunların çok daha üst seviyelere çıkabileceğini biliyoruz.

TOMMASO SPADOLINI

Zamansız klasik, Spadolini tarzının en açıklayıcı tanımıdır. Hem klasik hem de modern bir tasarım oluşturan sade, ölçülü ve temel çizgiler; asla eskimeyen uyumlu ve dengeli tasarımlar. Bir yatın tasarımını Tommaso'nun sözleriyle tanımlamak gerekirse “tasarımdaki bütün hatlar yalnızca temel hatlardır”.

COR D. ROVER

Cor D. Rover, iç ve dış yat tasarımına yönelik büyük motor yatların stilinde uzmanlaşmış Hollandalı bir yat tasarım stüdyosudur. Ekibimle birlikte, her yata müşterilerimin isteklerini karşılayan özel bir görünüm kazandırmanın yeni yollarını araştırıyorum. Hem klasik çizgilere hem de modern gemi inşa tekniklerine saygı duyarak, birlikte onu dönüştüreceğimiz tasarım tarzını belirleyeceğiz ve ortaya hedeflediğimiz şeyi çıkartacağız: Sizin Yatınızı!

SIRENA'S WHISPER

Sirena Marine, yaşam sanatının detaylarını yaratmada uzmanlaşmış bir marka olarak, bu derginin sayfalarında yer alan sihirli fısıltıları dinlemeye sizi davet ediyor.

KEŞFET
Sirena's Whisper

İLETİŞİM HEDEFİ

Sirena Marine iletişiminde her zaman
samimi, özenli ve güvenilir olmuştur.
Önceliği, müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmektir.