GRUP İnovasyon ve Teknoloji
Yatçılığın Geleceği…

Her alanda olduğu gibi yatçılık dünyasında da teknoloji ve inovasyon, işin yapı taşını oluşturmaktadır. Teknoloji ve inovasyona yapılan yatırımlar sayesinde günümüzde artık daha güvenilir, daha konforlu ve daha çevre dostu yatlar üretilmektedir.

Sirena Marine olarak müşterilerimize en güvenli, en keyifli ve en konforlu deneyimleri sunmak için sürekli olarak araştırmaya, kendimizi geliştirmeye çok önem veriyoruz. Bu doğrultuda her bir ürünle özel olarak tek tek ilgileniyor, daha iyisini yapabilmek için gayret ediyoruz.

Yeni modellerimizi geliştirirken kalite ve konforun yanı sıra sürdürülebilirliği de göz önünde bulunduruyoruz.

Hayatı ve doğayı sürdürülebilir kılmak, gelecek nesile daha sağlıklı bir dünya bırakabilmek amacıyla en önemli odak noktalarımızdan birini de çevre dostu üretim anlayışı oluşturuyor. Bu amaçla Sirena Marine, yatçılık alanında sürdürülebilir bir geleceğe adanmıştır.

Bursa Orhangazi’de bulunan benzersiz tesisimiz bu adanmışlığın en güzel örneklerinden birini oluşturuyor. Dünya standartlarında kurulan tesisimizi geliştirmek, çevreye uyumlu hale getirmek için sürekli olarak yatırım yapmaya devam ediyoruz. 35.000 metrekaresi kapalı olmak üzere 150.000 metrekare büyüklüğündeki tesisimiz, 600’den fazla kalifiye çalışanımız, en yeni ve en gelişmiş teknolojiye sahip üretim tekniklerimizle gurur duyuyoruz.

Tesisimizde en gelişmiş teknolojiyi benzersiz el işçiliğiyle birleştirerek Sirena yatlarının kalıpları, gövdeleri ve güvertelerini üretiyoruz. Çevre yönetim sistemi sayesinde üretim sürecinin çevresel etkilerini kontrol altında tutuyor, bu alandaki gelişmeleri hassasiyetle takip ediyor, tüm çevre yasa ve yönetmeliklerine çok dikkatli bir şekilde uyuyoruz.

Sirena Marine’in çevre politikaları şunları içerir;

  • Tüm çevre yasa ve yönetmeliklerine uyarak doğanın korunması ve sürdürülmesi,
  • Çevresel etkiyi kontrol altında tutmak,
  • Olumsuz etkileri azaltmak,
  • Çevresel performansı sürekli iyileştirmek,
  • Gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak için tüm üretim faaliyetlerinde çevre bilincini artırmak.