GRUP Değerlerimiz
Sirena Marine’in Temelinde…

Sirena Marine’de marka değerlerimiz
deniz tutkumuza odaklıdır.

Kurulduğumuz günden bu yana attığımız sağlam adımlar ve elde ettiğimiz başarıların sırrı markamızın temelindeki değerlerde yatıyor. Sirena Marine olarak her zaman teknolojiye, kişiselleştirilebilirliğe, işçiliğe, güvenilir olmaya ve samimiyete inandık, yatırımlarımızı da bu değerleri göz önünde bulundurarak yaptık.

Markamızın kalbinde beş temel değer bulunmaktadır:
Teknoloji

Teknolojinin hayatı daha rahat ve verimli hale getirdiğini, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdığını biliyoruz. Bunun ne kadar doğru olduğunu kurulduğumuz ve projelerimizi hayata geçirmeye başladığımız ilk günden beri gördük. Deneyim ve bilgimiz ışığında teknolojinin her zamankinden daha önemli olduğuna inanıyoruz.

Kişiselleştirme

Hem bizim hem de müşterilerimizin ortak yanı denize olan tutkumuz. Bu tutkunun verdiği heyecanla tüm Sirena Marine yolcularının hayatlarının en iyi deneyimini yaşamasını istiyoruz. Bunu sağlamanın en iyi yolunun da kişiselleştirme ve benzersiz tasarımlardan geçtiğini biliyoruz. En önemli önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihleri, en büyük mutluluğumuz onların hayallerini gerçeğe dönüştürdüğümüzü görmektir.

İşçilik

Sirena Marine olarak kaliteyi yakalamanın en önemli yolunun iyi zanaatkârlıktan geçtiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda alanının en iyileriyle çalışmayı tercih ediyor ve mümkün olan her şeyi elde üretiyoruz. Bu vizyonumuz ürettiğimiz her ürünü benzersiz kılıyor.

Güvenilirlik

Kalite ve en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Bu nedenle lüks yatçılık sektöründeki en güvenilir markalarla iş birliği yapıyoruz.

Samimiyet

Tanışma anından satış sonrasına kadar müşteri memnuniyetini her adımda işimizin merkezine koyuyoruz. Müşterilerimize dost samimiyeti ve dürüstlüğüyle yaklaşıyoruz. Dürüst ve samimi ilişkilerin bedeli olmadığına inanıyor, her adımımızı bu inanca göre atıyoruz.

Birinci sınıf lüks bir denizcilik grubu olarak

Hedeflerimize ulaşmak için dünyanın önde gelen yetenekli tasarımcıları, gemi mimarları ve mühendisleriyle ortak iş birliği yapıyoruz.

Kalitenin her yat macerasının koşulsuz şartı olduğunu anlıyoruz ve bu kaliteyi ileri teknoloji ve klasik bir tasarımla birleştirerek müşterilerimize ömür boyu sürecek olağanüstü deneyim ve anılar sunuyoruz.

HEDEF TANIMI

Müşterilerimiz için en kaliteli ürünü ortaya çıkarmak için Hollanda’nın en iyi mühendislerinden İtalya’nın en zevkli tasarımcılarına kadar dünyanın her yerinden işinin ehli bir ekiple çalışıyoruz. İş ortaklarımızın yeteneğini kendi mühendislik deneyimimiz ve üretim uzmanlığımızla birleştirerek dünyanın en iyi lüks yelkenli ve motorlu yatları için mükemmel ortaklığı yaratıyoruz.

Tasarım ve mühendislikte önde gelen uzmanlarla yapılan bu işbirliği, inovasyona yaptığımız sürekli yatırımla daha da güçlendiriliyor.

Kaliteye, mükemmelliğe ve dünya çapında marka geliştirmeye inanıyoruz.
Teknolojinin maksimum müşteri memnuniyetinin yanında herkes için kolaylık ve verimlilik sağladığına inanıyoruz.

Kusursuz bir seyre inandığımızdan dolayı tanıştığımız andan satış sonrasına kadar müşteri memnuniyetini her adımda işimizin merkezine koyuyoruz.