MARKALAR Sirena Yachts
Daha uzağa. Daha hızlı.

Sirena Yachts, 2016 yılında sektöre çok hızlı bir giriş yaptı. Serinin ilk modeli olan Sirena 64’ü 2017 Boot Düsseldorf’ta gururla dünyanın karşısına çıkardı. 20,74 metre boyundaki bu ilk model sektörün tüm kesimleri tarafından büyük bir ilgi ve övgüyle karşılandı.

Kuruluşunun üzerinden sadece altı yıl geçmesine rağmen Sirena Yachts bugün Akdeniz’in en popüler yatlarını üretiyor. Sirena Marine’in odak noktası tasarım, yapım ve üretimdeki uzmanlığından yararlanarak titiz ve seçici yat müşterilerine yüksek kaliteli motoryatlar üretmektir. Sirena Yachts serisi, 56-100 feet aralığındaki modern-klasik semi-deplasman motor yat kategorisiyle denizde hız ve konfor tutkunlarının karşısına çıkıyor.

Sirena Yachts Vaadi

Maksimum konfor ve güvenilirlik

Benzersiz iç ve dış yaşam alanları

Yüksek düzeyde kişiselleştirme

Konforlu uzun seyirler için yüksek yakıt ve su kapasitesi

Verimli yakıt tüketimi

Sirena Yachts motor yat serisi şu anda beş modelden oluşuyor: Sirena 48, Sirena 58, Sirena 68, Sirena 78 ve Sirena 88.

Her beş model de uluslararası üne sahip yat tasarımcıları, gemi mimarları ve deniz mühendislerinin birlikte yürüttüğü güçlü iş birliğinin sonucu olarak deniz tutkunlarının karşısına çıkıyor. Modeller; Germán Frers, Tomasso Spadolini ve Cor D Rover Design’ın Hollandalı tasarım uzmanlarının imzasını taşıyor.

Dünya çapında ünlü tasarımcı Germán Frers Sirena Yachts’ın tasarımının özünde kişiselleştirilebilirlik ve konforun yattığına dikkat çekiyor.

Detaylı bilgi için markanın web sitesini inceleyebilirsiniz.