GRUP Strateji
Sirena Marine’in Geleceği

“Eğer kişi hangi limana yelken açtığını bilmiyorsa, hiçbir rüzgâr işine yaramaz.”
– Lucius Annaeus Seneca

En sağlam ve kaliteli malzemeleri kullanmak, alanlarındaki en iyilerle iş birliği yapmak, bu çerçevede ileri teknoloji ve zamansız tasarımlara sahip ürün yelpazesi yaratma gücü, vizyonu ve anlayışına sahip olmak stratejimizin ana maddesini oluşturmaktadır.

Tüm bunlardan güç alan kendi markalarını yaratmayı başaran Sirena Marine, bunun da ötesinde markalarının tüm dünyada tanınan, saygı duyulan ve takdir edilen birer isim olarak konumlanmalarını sağlamıştır.

Yelkenli ya da motoryat… Bizim için önemli olan herhangi bir ayrım yapmadan tutkusu deniz olan herkesin ihtiyacını karşılamaktır.

Sektörde saygın, tanınmış ve güvenilir bir marka olarak yer edinen Sirena Marine her zaman gelişmekte ve ileriye gitmektedir.

  • Sirena Marine olarak her zaman en iyiyi hedefliyor ve bu yolda tutkuyla ilerlerken kendimize ve alt markalarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. Stratejimizi müşteri memnuniyetine odaklanarak oluşturuyor, samimi, titiz, özenli ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
SATICI AĞI

JAPONYA: Karar Aşamasında
SCANDINAVIA: Karar Aşamasında
RUSYA: Karar Aşamasında
ÇİN: Karar Aşamasında
AVUSTRALYA: Karar Aşamasında

RMK TERSANESİNDE YENİ TESİSLER
  • 40 metreye kadar tekne inşa etme imkanı
  • Denize yakın
  • Deneyimli tedarikçilere ve iş gücüne yakın
  • Orhangazi’deki ana Sirena Marine fabrikasına yakın