MARKALAR Azuree

Son derece pratik ve kullanışlı olan Azuree serisi deneyimli denizciler kadar yeni başlayanlara da hitap ediyor. Konforlu seyri yüksek performansla bir araya getiren yelkenli Azuree serisi denizin tadını en yüksek seviyede yaşamak isteyenlere özel tasarlandı.

Azuree serisindeki her model, özenle ve akıllı çözüm yöntemleriyle döşenmiş iç mekan, eşsiz performans ve manevra kabiliyeti sağlayan çeneli gövdeyi bir arada sunuyor.

Serinin üç modeli bulunuyor:

Azuree 33c

Azuree 41

Azuree 46

2015 yılında lansmanı yapılan Azuree 33C, kendi sınıfındaki en geniş iç mekana sahip tekne olmanın yanı sıra kişiselleştirilebilen yaşam alanlarıyla sahiplerine performans beklentileri, yaşam tarzı ve zevklerine uygun yepyeni bir tekne yaratma özgürlüğü tanıyor.

Heyecan verici yeni Azuree 41 de hem gezmek hem de performanslı seyirler yapmak isteyenlerin beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlandı. Azuree 41, adrenalin düşkünü yelkencilerin yarışlarda performanslarını sergilemelerini sağlarken boş zamanlarında da maviliklerin tadını çıkarmalarına olanak sağlıyor.

Azuree serisinin amiral gemisi olan Azuree 46’nın ise performansı ve yarış kazanma potansiyeli sayısız özelliklerinden sadece birkaçı. Son derece denizci model, uzun mesafeli seyirleri güvenli kılarken iç ve dış mekanlardaki akıllı çözüm yöntemleriyle konfor sunuyor. Azuree 46 benzersiz özellikleriyle denizde konfor ve istikrar arayan hızlı denizciler için güçlü bir seçenek sunuyor.

Detaylı bilgi için markanın web sitesini inceleyebilirsiniz.